Перший цього року Центр надання адмінпослуг відкрили у Ювілейному. Найближчим часом такі пункти відкриють в Апостолівській міській та Богданівській сільській громадах, а також у двох районах Дніпродзержинська. У планах – створити центри надання адмінпослуг (ЦНАПи) в усіх 16 об’єднаних територіальних громадах області. Селище Ювілейне – перша ластівка.

Останні новини

НБУ запроваджує систему дистанційної ідентифікації клієнтів банків BankID

  •   7 червня 2016 р., 3:00
Система BankID вже працює у тестовому режимі, а запуск пілотного проекту очікується восени 2016 року

Детальніше 

Змінити договір оренди землі, отримати дозвіл на перепланування будинку та рішення щодо розпорядження землями. Все це тепер можна зробити онлайн.

  •   1 квітня 2016 р., 3:00
​Ми поставили перед собою задачу – до кінця року перевести в режим онлайн всі найпопулярніші адмінпослуги. Разом з IT-волонтерами впевнено рухаємося до мети. Мешканці Дніпропетровщини вже можуть отримати на iGov близько 180 послуг. Це найбільша кількість в Україні», - зазначив очільник області Валентин Резніченко. Нові послуги на iGov спрощують операції з землею. Тепер онлайн можна оформити рішен ...

Детальніше 

Інноваційний прорив Дніпропетровщини – всій Україні: область навчає інші регіони переводити екологічні адмінпослуги в режим онлайн

  •   24 березня 2016 р., 2:00
Дніпропетровщина першою в Україні перевела екологічну адмінпослугу в режим онлайн. За розпорядженням Кабміну досвід області тепер переймає решта регіонів. Фахівці ОДА вже провели семінар для колег з усієї країни. Показали, як працює спеціальний сайт. Набуті знання держслужбовці відпрацьовуватимуть у тестовій версії ресурсу два тижні. Далі – запускатимуть таку адмінпослугу в своїх регіонах.

Детальніше 

Державні портали

Партнери

Вхід в особистий кабінетГарячі лінії

Відео


Регіональний віртуальний офіс
електронних адміністративних послуг
Дніпропетровської області